2022-03-24

Diver Casio Duro MDV-107 - tani zegarek do nurkowania

Zegarek w stylu nurka na każdą kieszeń. Casio Duro diver w rewelacyjnej cenie 399 zł zaoferowało MDV-107. Zegarek spełnia wymagania, których oczekujemy po tego typie zegarka. Casio Duro posiada: WR200, czyli 20 bar, zakręcaną koronkę i dekiel, obrotowy pierścień oraz silikonowy pasek.

Model wyszedł w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskiej MDV-107-1A2VEF, czarnej zegarek casio MDV-107-1A1VEF. Trzecia wersja jest niebiesko-czerwona 1A3VEF. Wszystkie warianty mają czarną tarczę i czarny pasek. Różnią się między sobą barwą pierścienia.

Casio Duro MDV-107-1A2VEF

Niebieski zegarek Casio a konkretniej niebiesko czarny. Barwa od zawsze związana i występująca w zegarkach nurkowych. Niebieski wywołuje skojarzenia z wodą, a więc idealnie tutaj pasuje.

Obrotowy bezel służy do odmierzania czasu, spędzonego pod wodą. Do aktualnego czasu, tzn. pozycji wskazówki minutowej dodajemy maksymalny czas pobytu pod wodą. Gdy wskazówka minutowa dojdzie do zera na bezelu, oznaczać to będzie koniec powietrza w butli. Prosty mechanizm niewymagający obliczeń przypominający timer. Warto zauważyć drobniejszą skalę na początku, która informuje nas o ostatnich minutach kończącego się czasu. Na co dzień można odmierzać w podobny sposób długość naszego treningu itp.

Wskazówki oraz indeksy pokryte są warstwą fosforyzującą. Nawet brak światła w głębinie nie przeszkadza nam w odmierzaniu czasu.

Zegarek Męski Casio Duro Diver MDV 107 1A2VEF

casio sport diver

MDV-107

Casio Diver

MDV-107-1A1 Casio Duro Diver

W pełni czarny zegarek najbardziej stonowany, takie klasyczny wydanie. Bezpieczny i uniwersalny kolor pasujący każdemu i do wszystkiego.

Koperta zegarka Casio diver jest w pełni stalowa. Została solidnie wykuta i oszlifowana jak znacznie droższy zegarek.

Model pracuje na mechanizmie zasilanym baterią.

Zegarek Męski Casio Duro Diver MDV 107 1A1VEF

zegarki Casio

diver Casio

20 bar

Duro Casio MDV-107-1A3

Ostatnią wersję nazywamy Pepsi diver, z powodu niebiesko-czerwonej koperty. Charakterystyczne połączenie w wielu nurkach wszystkich firm zegarkowych. Pomimo sportowego charakteru, zegarek ten pasuje do eleganckiej koszuli.

Zegarek Męski Casio Duro Diver MDV 107 1A3VEF

diver casio

20 bar nurkowanie

zegarki diver

Zegarek casio diver

Podsumowanie

Udany model, który powinien zostać hitem sprzedażowym tego roku. Świetnie wykonany diver w bardzo rozsądnych pieniądzach.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2896 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-05
Nie pierwszy i nie ostatni zakup w DEMUS , towar zgodny z zamówieniem plus szybka dostawa - POLECAM
2024-07-01
Bardzo polecam :)
pixel