Dostawa

Dostawa

Dostawa towarów zamówionych w naszym sklepie jest możliwa na 2 sposoby:
- za pomocą Poczty Polskiej, poleconym listem priorytetowym, paczką pocztową lub E-Przesyłka
- za pomocą firmy kurierskiej UPS
- transport własny zegarów stojący w obrębie do 100 km od Rzeszowa

 

 

Czas doręczenia w przypadku dostawy:

- poleconym listem priorytetowym/paczka pocztowa priorytetowa Poczty Polskiej wynosi 1-2 dni, a w sporadycznych przypadkach do 10 dni.
- firmą kurierską
UPS doręczenie odbywa się zwykle na drugi dzień po nadaniu.

 

Tak więc jeśli sklep wysyła towar np. w poniedziałek, dostawa ma miejsce we wtorek.
Czas doręczenia nie zawsze jest tożsamy z czasem realizacji zamówienia.

 

Jeśli bowiem jakiegoś zamówionego towaru nie posiadamy akurat w magazynie, trzeba doliczyć czas na jego sprowadzenie od naszych dostawców. Zwykle trwa to 1-5 dni, ale w nielicznych przypadkach może potrwać to kilka dni dłużej.

 

Dodatkowe informacje o usłudze E-Przesyłka :

Usługa E-PRZESYŁKA polega na przyjęciu, przemieszczeniu oraz doręczeniu przesyłki rejestrowanej tylko poprzez jej wydanie w wyznaczonej placówce pocztowej wskazanej przez nadawcę, po wcześniejszym powiadomieniu adresata o możliwości i miejscu jej odbioru pocztą elektroniczną albo przez sms.

W ramach usługi mogą być nadawane następujące rodzaje przesyłek:

  • przesyłka standard, która polega na przyjęciu i przemieszczeniu oraz wydaniu przesyłki adresatowi lub innej osobie uprawnionej do jej odbioru,
  • przesyłka pobranie, która polega na przyjęciu i przemieszczeniu oraz wydaniu przesyłki adresatowi lub innej osobie uprawnionej do jej odbioru oraz pobraniu należnej kwoty i niezwłocznym przekazaniu jej na adres lub rachunek bankowy wskazany przez nadawcę.

Usługa realizowana jest w terminie deklarowanym D+3 (gdzie D oznacza dzień nadania przesyłki, 3 oznacza liczbę dni, które upłynęły od dnia nadania przesyłki do dnia pierwszego powiadomienia adresata o możliwości odbioru przesyłki, z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy).

Dla przesyłek ustala się 7 dniowy termin odbioru, liczony od dnia następnego po dniu przekazania e-mailem albo SMS-em informacji o nadejściu przesyłki do wskazanej przez nadawcę placówki pocztowej.

Aby skorzystać z tej usługi należy odwiedzić stronę http://www.poczta-polska.pl/eprzesylka/ która zawiera listę urzędów pocztowych, które obsługują tą usługę a w formularzu zamówienia wskazać nr urzędu, z którego przesyłkę chcemy odebrać.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2732 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-25
Polecam
2024-02-23
Good seller! A+++
pixel