2020-07-29

Najciekawsze zegarki czerwca 2020

Czerwiec jako miesiąc wakacyjny nie obfitował w wiele nowych modeli ale kilka udało się nam wyróżnić. Zapraszam do krótkiego podsumowania.

Bestseller z pulsometrem - G-Shock GBD-H1000

Marka G-Shock ciągle się rozwija i wprowadza nowe funkcje do swoich zegarków. Nowością jest wprowadzenie pulsometru z prawdziwego zdarzenia. Monitorowanie tętna w trakcie treningu jest dla wielu bardzo ważnym elementem. GBD-H100 łączy się z telefonem poprzez Bluetooth i rejestruje postępy treningowe. W połączeniu z GPS, wysokościomierzem, kompasem i czujnikiem przyśpieszenia, aplikacja tworzy mapy 2D i 3D pokonanych tras. Zegarek z telefonem tworzą bardzo rozbudowane narzędzie treningowe. Pełna recenzję GBD-H1000 przedstawiliśmy w osobnym artykule

GBD-H1000-1ER

GBD-100

Nam przypadła najbardziej białe wydanie - GBD-100-1A7ER. Uproszczona, budżetowa wersja modelu wyżej wspomnianego. Ten G-SQUAD również posiada moduł Bluetooth oraz tryby treningowe z krokomierzem. Bardzo przydatnymi ficzerami są także powiadomienia z telefonu na zegarek oraz korekta czasu w zegarku. Nie jest tak bogaty funkcyjnie ale za czwartą cześć ceny H1000.

GBD-100-1A7ER

TW2T87500

Lipiec 2020 upłynął nam pod ogonem komety Neowise. Kometa przeleciała przez nasz układ słoneczny i przez długi czas mogliśmy podziwiać ją na naszym niebie. Miesiąc wcześniej w czerwcu, pojawiła się nowa kolekcja marki timex - Celestial Opulence. Zegarki powstały pod wpływem inspiracji pochodzącej z nieba i gwiazd. Na tarczy widzimy gwiazdozbiory wykonane z kryształków Swarovskiego. Model z jasną tarczą TW2T87500 posiada Byka, Barana i Bliźnięta na swoim firmamencie. Tarcza posiada chropowatą fakturę, kojarzącą się z gwiezdnym pyłem pokrywającym komety lub księżyca. Efekt jest spektakularny jak czar nocnego nieba, szczególnie w ciemnościach, kiedy jest widoczne podświetlenie rozświetlające konstelacje na tarczy. Każdy może znaleźć swój znak zodiaku i wybrać Timex dla siebie. Myślę, że ta grupa gwiezdnych zegarków przypadnie kobietom do gustu.

TW2T87500

Zielony Atlantic

Zegarek Atlantic z zielona tarczą to wydarzenie równie rzadkie co kometa na niebie. Firma znana jest z bardzo konserwatywnego stylu ale od czasu do czasu zaskocz czymś nowym i bardziej casualowym. Ostatnio takim sportowym, nawet młodzieżowym akcentem była kolekcja Speedway. W tym miesiącu pojawił się model Super De Luxe 64351.46.71 z zieloną tarczą. Głęboki chłodny odcień zieleni ładnie wygląda na tle czarnej stali i paska. Nieprzeciętne połączenie kolorów, które mi się bardzo podoba. Chciałbym szczerze więcej takich zegarków Atlantic, urozmaicenie dobrze służy marce.

64351.46.71

To już wszystko w czerwcu. Do zobaczenia w lipcu, kiedy będzie się znacznie więcej działo!

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2739 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, zegar prezentuje się bardzo ładnie
2024-02-25
Wszystko jak należy
pixel