2021-02-02

Najciekawsze zegarki stycznia 2021

Zegarek czarna Limousina

Limuzyna Gaz-14 w czarnym kolorze to szczyt elegancji w radzieckiej motoryzacji. Czarny był najpopularniejszym kolorem w tych ekskluzywnych samochodach. Do tego cudu inżynierii nawiązuje zegarek Vostok Europe gaz-14 limousine 6S21-565C597B. Marka Vostok Europe, która wyprodukowała ten zegarek, tworzy kolejną jego odsłonę. Czarna bransoleta ma nieduże, ale wyjątkowo grube ogniwa. Jest matowo wykończona, ciężka na miarę łańcucha. Ta wersja Limousin jest zdecydowanie bardziej masywna od poprzednich niczym pancerne auto.

Widowiskowo wygląda podświetlenie trytowe. Podświetlane wskazówki oraz indeksy na tle ciemnej koperty dają efekt bardzo wysokiego kontrastu. Ciekawie to wygląda w ciemności.

Czarna Limousina

Stworzony przez fanów marki Vostok Europe — VEareONE Special Edition

Kolejny Vostok wybrany do listy najciekawszych zegarków miesiąca. Bardzo zasłużone wyróżnienie z powodu inicjatywy litewskiego producenta. Pozwolił on zdecydować klientom, jak ma wyglądać nowy model. VEareONE jest ukłonem w stronę fanów marki, którzy wspierali markę w trudnych czasach pandemicznych.

Za pomocą ankiety ustalono wygląd koperty, tarczy, paska czy kolorów. Była obawa czy taka koncepcja jest właściwa przy projektowaniu, czy nie osiągnie efekt miszmasz. Na szczęście zegarek wyszedł o wiele lepiej niż poprawnie, można powiedzieć, że bardzo efektownie.

Zegarek VEareONE

Zielono złoty Gwiezdny pył

W tym roku bardzo modna jest zielona tarcza. Równie popularne wśród wielu marek jest łączenie zielonego ze złotym. Ciekawa kombinacja kolorów, która jest żywa i świeża, również i odważna. Marka Balticus zna ten trend i tym zabiegiem odświeżyła swoją kolekcję Gwiezdny Pył. Bardzo nam się podoba ostateczny rezultat.

Struktura cyferblatu nie jest jednolita. Posiada wyjątkowy wzór przypominający glony. Zegarek oferowany jest na w komplecie: bransoleta plus pasek skórzany.

Zielono złoty Gwiezdny pył

Prospex 1968 Diver's Modern Re-interpretation

Seiko zegarki ostatnimi czasy seryjnie odświeża stare modele z lat 60. i 70. Nowe wersje zostały ciepło przyjęte przez świat zegarków i firma idzie za ciosem.

W styczniu mieliśmy okazje podziwiać nurka Prospex z 1968 r. Nowa wersja wizualnie się nie różni od pierwowzoru, a to jest plus. Szkło szafirowe fazowane to rarytas wizualny. Bardzo ładnie odcina się krawędź szkła od pierścienia koperty. Zegarek SPB187J1 ma nieprzeciętny werk Seiko 6R35. Mechanizm z długą rezerwą chodu do 70 godzin.

Każdy, kto marzył o Diver Seiko z 1968, ma teraz okazję kupić taki zegarek.

Prospex 1968 Diver's Modern Re-interpretation

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2733 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-26
SUPER POLECAM!!!!!!
2024-02-25
Wszystko jak należy
pixel