2022-04-08

Zegarek z orzełkiem – Limitowany model Aviator Swiss

Niewiele jest zegarków poświęconych narodowi polskiemu. Każde pojawienie się nowego zegarka związanego z naszym krajem cieszy nas i wyróżnia go w sklepach. Firma Aviator stworzyła wyjątkowy i symboliczny zegarek.

Zegarek z polskim orzełkiem

Zegarek zaprojektowany z wieloma polskimi niuansami. Na niemal wszystkich elementach tego unikalnego zegarka znajdują się narodowe akcenty.

Model jest limitowany do 450 sztuk, które w całości weszły na nasz rodzimy rynek. Zegarek z polskim orzełkiem wyszedł w dwóch wersjach. Ze srebrną tarczą i kopertą oraz drugi z czarną tarczą i złotą kopertą.

Polska edycja zegarka z orłem umieszczony w mechanizmie zegarka. Figurka tego dumnego ptaka prezentuje się wyśmienicie. Symbol polskiego Godła a właściwie herb Polski, czyli orzeł biały podkreśla polskość zegarka.

Datownik w obu Aviatorach wskazuje dzień tygodnia i miesiąca. Dzień tygodnia na godzinie 12 jest po polsku. Bardzo miło się widzi i czyta polskie słowa np. wtorek. Prosty detal, który się bardzo podoba.

zegarek z orzełkiem

Unikalny zegarek z polskim dekielkiem

Tarcza zegarka z orzełkiem zawiera wzory na obliczenie siły nośnej i siłę ciągu silnika.

LIFT ● DC-3 / SIŁA NOŚNA

L=ρ × CL × S × v2

PROPULSION / SIŁA CIĄGU SILNIKA

F=ρ × CD × S × v2

Na dekielku znajduje się szczegółowy opis wzorów i wyjaśnienie poszczególnych zmiennych tj. prędkość lotu, gęstość powietrza czy współczynniki.

Ponadto, na cyferblacie widnieje napis Historia polskiego lotnictwa. Zegarek hołduje polskiej awiacji i polskiemu wojsku. Sam wahnik mechanizmu jest w kolorze czerwonym i ładnie kontrastuje ze srebrnym orzełkiem.

Zegarek z orzełkiem nadaje się na prezent dla miłośnika lotnictwa, patrioty lub wojskowego. Z uwagi na gabaryty jest to model męski i najlepiej sprezentować go panom.

zegarki męskie

symbol orła białego na zegarku

Zegarki Aviator o symbolach V.3.35.2.282.4 i V.3.35.0.281.4 napędzane są szwajcarskim mechanizmem AV-1000. Zainstalowany werk jest specjalną modyfikacją dla marki Aviator werku Sellita. Konkretnie jest to mechanizm mechaniczny, który sam się nakręca. Zbudowany z 26 kamieni zapewnia do 41 godzin działania od ostatniego pełnego nakręcenia.

Wskazówki oraz indeksy pokryte są świecącą warstwą fluorescencyjna Super Luminova. Technologia ta wykorzystuje świecenie wyemitowane przez pigmenty fotoluminescencyjne.

Aviator Douglas Day Date - Polska Edycja

Douglas zegarek

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2731 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-26
SUPER POLECAM!!!!!!
2024-02-23
Good seller! A+++
pixel