2021-07-20

Zegarki miesiąca – lipiec 2021

Błyszczący tytanowy stop w G-shock

G-Shock schokuje kolorami ogniw w tym zegarku. Pięć kolorów, złoty, czarny, bordowy, srebrny i grafitowy, ułożone na przemian powlekane techniką Diamond-Like-Carbon. Nie tylko kolor wyróżnia tę bransoletę, ale i materiał, z jakiej został wykonany. Zastosowano stop tytanu TanTixxii o zwiększonej twardości w stosunku do zwykłego tytanu. Ten stop umożliwił wykończenie ogniw na wysoki połysk, podobnie to stali szlachetnej. Nowy tytan zachował niezmiennie swój najważniejszy atut, czyli wyjątkową lekkość. GMW-B5000TR-9ER to innowacyjny zegarek pod każdym względem.

Tytanowy G-shock

Anniversary Limited Edition SRPG47K1

Kolejny Seiko z bajeczną tarczą. Tym razem mamy zegarek Seiko z wafelkiem na cyferblacie. Pojedynczy wzór składa się z wielu małych trójkącików, budujących białą mozaikę. Biała tarcza, niebieski pierścień koperty i srebrna bransoleta buduje mroźny klimat urodzinowego Seiko, stworzonego z okazji 140-lecia marki. SRPG47K1 to Seiko 5 w nurkowym stylu. Do pełni szczęścia brakło wyższej wodoszczelności.

Anniversary Limited Edition SRPG47K1

Marynistyczny zegarek NAPBHS017

Nautica w marynistycznych kolorach błękitu i bieli, kojarzących się z horyzontem na morzu. Zegarek w zestawie z dwoma gumowymi paskami w różnych kolorach. W pudelku znajduje się dodatkowo przyrząd, do zamiany paska. Zegarek ma ciekawy indeks na godzinie 12 w kształcie trójkąta z szachownicą. Kontrastowe granatowe zegary multidatownika na białym cyferblacie mogą się podobać.

W zestawie dodatkowy pasek silikonowy

“Save The Ocean” Monster Seiko

SRPG57K1 ma fakturę tafli lodu na cyferblacie. Dodatkowo zauważalny jest odcisk pingwinich stóp niepozostawiających wątpliwości, że to zegarek Diver Antarctica Seiko. Model SRPG57K1 to Monster z charakterystycznym dla niego dużym i nieregularnym pierścieniem, z grubymi fluorescencyjnymi wskazówkami i lunetą na datowniku. Jedna z najciekawszych tarcz w Seiko i w ogóle w zegarkach.

"Save The Ocean" Monster Seiko

Atlantic Worldmaster COSC 52781.41.21

Certyfikowany Atlantic przez szwajcarski instytut COSC, potwierdzający wysoka dokładność mechanizmu. Zastosowany werk w tym Worlmasterze to słynny Sellita SW 200. Klasyczny design, ponadczasowy na pewno, elegancki i szlachetny z mechanicznym mechanizmem samo nakręcającym się podczas noszenia. Najbardziej stylowe są chyba wskazówki i indeksy, długie i zwężane. Tarcza zabudowana szkłem szafirowym gwarantującym brak rys.

Atlantic Worldmaster COSC

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2818 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Polecam
2024-04-18
Jestem zadowolona z obsługi, wszystko przebiegło sprawnie, towar dotarł w terminie, b. starannie zapakowany.
pixel