Zrób wrażenie! Zegarki na rozmowę o pracę.

2020-03-13

Spotkanie rekrutacyjna od zawsze przywodzi na myśl skojarzenia powiązane ze stresującymi doświadczeniami. I pewnie dla większości jest to naturalne. Chcąc jednak wypaść możliwie jak najlepiej, warto zadbać o kilka szczegółów, które pozwolą nabrać pewności siebie, a jednocześnie postawią nas w bardzo dobrym świetle. Mowa oczywiście o stosownych zegarkach, które stają się naszą wizytówką podczas wielu ważnych wydarzeń, a w końcu rozmowa o pracę właśnie takim jest.

Czasomierz stosowny do okazji dla Pań

Potencjalne miejsce pracy nie powinno być jednoznacznym wyznacznikiem, do którego przypiszemy styl, wybranego na rozmowę rekrutacyjną, zegarka. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego chcąc podkreślić swój profesjonalizm oraz maksymalne zaangażowanie w przygotowanie do spotkania, powinniśmy postawić na biznesowy styl ubioru i dodatków. Niewątpliwie pomoże w tym jeden z zegarków Pierre Ricaud. Ich niewątpliwą zaletą jest ekonomiczna cena, dzięki której pozwolić na niego może sobie dosłownie każdy. Klasyczne projekty z pewnością pomogą w osiągnięciu założonego celu, nadadzą odpowiedni ton i podkreślą szereg zalet, którymi chcemy zdobyć uznanie rekrutera. Awangarda nie jest wpisana w filozofię marki, jednak nie można zarzucić jej monotonii. Damska kolekcja zegarków Pierre Ricaud to klasa w najczystszym wydaniu. Biżuteryjne projekty uwydatnią takie cechy jak spokój lub opanowanie, a są to charakterologiczne znamiona bardzo pożądane przez pracodawców. Stalowa koperta oraz dopasowana kolorystycznie, meshowa bransoleta są gwarancją sukcesu, a przynajmniej mocnym punktem wspierającym w jego osiągnięciu. Minimalistyczna tarcza i osadzone na niej proste indeksy są typowymi wyborami osób statecznych, uporządkowanych, dlatego warto zdecydować się na ten lub podobny wzór.

Zegarek Damski Pierre Ricaud P22059.5113Q

Zegarek Damski Pierre Ricaud P22059.5113Q

Równie eleganckim przykładem stylowych dodatków są zegarki damskie Adriatica, których szwajcarskie pochodzenie jest mocnym wsparciem wizerunkowym. Pokryta warstwą szampańskiego złota koperta i klasyczna bransoleta stwarzają wrażenie kobiety pewnej siebie i zdeterminowanej na pokonywanie stawianych przed nią wyzwań. Delikatne tłoczenie roślinnego motywy na tarczy oraz osadzone w miejscu godzin kamienie podkreślają biżuteryjny charakter czasomierza. A skoro stare porzekadło mówi, że „wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku”, to możemy być pewni, że ten model będzie wartością dodaną do całej listy zalet i umiejętności, które udowodnimy idealnie dopasowanym zegarkiem Adriatica.

Zegarek Damski Adriatica A3738.11GRQ

Zegarek Damski Adriatica A3738.11GRQ

Męski czasomierz na rekrutację

Nic nie zrobi takiego wrażenia jak dobrze skrojony garnitur, porządna koszula oraz doskonale dopasowany zegarek na nadgarstku. Oczywiście poza świetnym CV, które podczas spotkania będziemy mogli potwierdzić inteligentną rozmową. Jednak nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie coachingu, dlatego skupimy się na naszych mocnych stronach, czyli czasomierzach. Na jaki model postawić? Ponownie należy sięgnąć po klasyczne rozwiązania, które już od wejścia zaznaczą naszą profesjonalną postawę, niewymagającej wsparcia rzucającymi się w oczy i manifestującymi oryginalność wzorami. Tym razem pomocną dłoń wyciąga japoński producent zegarków Lorus. Tradycyjna, stalowa bransoleta oraz subtelnie zabudowana koperta będzie idealnym dodatkiem na męskim przegubie. Na szlifowanej, czarnej tarczy znajduje się gustowny stoper na trzech subtarczach, obsługiwany delikatnymi koronkami. Powyżej indeksu godziny czwartej umiejscowiono datownik. Męski zegarek Lorus wydaje się więc być doskonałym wyborem na rozmowę o pracę.

Zegarek Męski Lorus Chronograph RM317FX9

Zegarek Męski Lorus Chronograph RM317FX9

Genialnym zwieńczeniem oficjalnego stroju będzie męski zegarek Atlantic. Długa i barwna historia marki jest znana każdemu miłośnikowi sztuki zegarmistrzowskiej, a ten model jest uosobieniem wszystkich najmocniejszych stron tej szwajcarskiej manufaktury. Granatowy garnitur w zestawieniu z białą koszulą jest najbardziej wzbudzającym zaufanie połączeniem. Do tego kompletu brakuje jedynie czasomierza z pozłacaną kopertą oraz brązowym paskiem skórzanym, co z kolei stanowi niezwykle szlachetne połączenie. Bez wątpienia można przyjąć, iż jest to nierozerwalne połączenie, które bez cienia wątpliwości pomoże w zdobyciu upragnionego stanowiska. Wybór tego modelu świadczyć będzie o stawianiu za priorytet najlepszej jakości, sugerując tym samym, że właśnie tego można od nas, jako przyszłego pracownika, oczekiwać.

Zegarek Atlantic Sealine 62341.45.31

Zegarek Atlantic Sealine 62341.45.31

Idealny zegarek na rozmowę o pracę

Niemal każdy producent posiada w swej ofercie modele, które byłyby doskonałym wyborem na spotkanie rekrutacyjne. Ważne jednak, by czuć się w nim naturalnie i wygodnie. Jeśli poczujemy jakikolwiek dyskomfort, możemy być pewni, że zauważy to również rekruter, a to może zadziałać na naszą niekorzyść. Klasyczne rozwiązania bronią się same, dlatego chcąc uniknąć rozminięcia się z preferowanym przez szefa profilem przyszłego członka zespołu, wybierzmy możliwie jak najprostsze wzory. A nawet jeśli ostatecznie przegramy z kimś „o włos”, to stylowy dodatek może zaowocować w przyszłości niespodziewanym telefonem o wznowieniu rekrutacji i zaproszeniem na ponowne spotkanie.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2738 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-29
szybka i sprawna realizacja
2024-02-28
Profesjonalny sprzedawca.
pixel