Pasek silikonowy do zegarka Vostok Europe Anchar NH35A-5104144 - 24 mm
Opis
Przedstawiamy żółty pasek silikonowy do zegarka Vostok Europe Anchar NH35A-5104144 o szerokości 24 mm. Wykonany z wysokiej jakości silikonu, zapewnia nie tylko trwałość, ale także komfort noszenia. Jego intensywny żółty kolor sprawia, że zegarek staje się bardziej widoczny, co jest szczególnie przydatne podczas aktywności na świeżym powietrzu.
Ten pasek to idealne uzupełnienie dla modeli Vostok Europe Anchar, podkreślając ich sportowy charakter i dynamiczny design. Silikonowa konstrukcja gwarantuje odporność na wodę i pot, co czyni go doskonałym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia.
Zalety paska silikonowego do zegarka Vostok Europe Anchar NH35A-5104144:
- Wysokiej jakości silikon: Zapewnia trwałość i komfort noszenia.
- Intensywny żółty kolor: Zwiększa widoczność zegarka, co jest korzystne podczas aktywności na świeżym powietrzu.
- Szerokość 24 mm: Idealnie pasuje do modeli Vostok Europe Anchar.
- Odporność na wodę i pot: Doskonały dla osób prowadzących aktywny tryb życia.
Wybierz żółty pasek silikonowy do zegarka Vostok Europe Anchar NH35A-5104144 i ciesz się połączeniem funkcjonalności oraz wyrazistego stylu na co dzień.
Parametry techniczne
wysokiej jakości pasek wykonany z silikonu
Długość mierzona od klamerki do ostatniego otworu

