Rosefield West Village

( ilość produktów: 9 )

Aksamitne, wykonane z naturalnej skóry paski oraz biżuteryjne pierścienie na mocowaniu to cechy, które w sposób szczególny charakteryzują zegarki Rosefield z kolekcji West Village. Inspirowane europejskim klimatem i oryginalnym budownictwem dzielnicy West Village udowadniają, że każda kobieta może poczuć się wyjątkowo, mając na dłoni tak efektowny dodatek.

Jakie mechanizmy wyróżniają zegarki Rosefield West Village?

Zegarki Rosefield West Village pracują na podstawie niezawodnego i niezwykle precyzyjnego mechanizmu kwarcowego zasilanego baterią. Zastosowany w nich drgający kryształ kwarcu gwarantuje wysoką dokładność wskazań, bez konieczności cyklicznego nakręcania czy noszenia dla zapewnienia ciągłości działania. Także bateria nie rozczaruje miłośników zegarków kwarcowych. Jej żywotność określana jest na 2-3 lata użytkowania.

Okrągłe, minimalistyczne koperty ze stali chirurgicznej i matowym wykończeniem, paski w rozmaitej kolorystyce, słupkowe indeksy godzinowe oraz smukłe wskazówki. Zegarki Rosefield West Village przypadną do gustu wszystkim kobietom zwracającym uwagę na stylowe i wyrafinowane detale, które uzupełniają ich codzienne stylizacje. Sprawdź w Demus-zegarki.pl!

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2899 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-26
Zegar na żywo jeszcze ładniejszy.
2024-06-19
trochę długo to trwało
pixel