Autor: Jacek, Piaseczno
Produkt solidny,nie wymaga zasilacza.Sterowanie trochę "toporne". Instrukcja obsługi nieczytelna.W tej cenie godny polecenia.
Autor: Grzegorz, Rzeszów
Za tą cenę jest to najlepszy zegarek na świecie.
Autor: Michał, Dąbrowa Górnicza
Zegar do nowoczesnego wnętrza, bardzo solidnie wykonany. Pięknie prezentuje się na ścianie.
Autor: Grzegorz, Rzeszów
Dobrze wykonany,prosty w obsłudze,spełniający moje oczekiwania
Autor: Roman, Koziegowy
Otrzymałem mój zamówiony mechaniczny zegarek z "prędkością światła " .Podziwiam Wasza Firme za zdolnosci logistyczne .700km z Rzeszowa do Poznania to jest "coś" Mój osobisty zegarmistrz ,lat 70 , który mi skracał bransoletę ,ma "okrutną" wiedzę na temat jakości produktów firm zegarmistrzowskich :według niego (stara szkoła),jeslizegarek jest dobry (mechaniczny), to powinien przeżyć swojego Właściciela .To marna iokrutna perspektywa ,ale i budujaca. Stwierdził że firma Seiko jest jedną z trzech firm , które spełniają jego kryteria.Pozostałych nie wymienie , bo tego mi nie wolno .(kryptoreklama) P.S. Z produktu jestem zdowolony , działa znakomicie. Jest lepszy niż jego specyfikacja.
Adres : D.H. Pionier ul. Grottgera 10 (przy stacji PKS)
E-mail : serwis@demus.pl
tel. (017) 8521 855 (serwis nie udziela informacji o dostępności produktów jak i statusie zamówienia)
Adres : C.H. Europa 2, ul. Piłsudskiego 34
e-mail: europa@demus.pl
tel. (017) 8521 855
Aukcje Allegro

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Klientów kupujących na naszych aukcjach Allegro.
DemusPL (568) ![]()
![]()
![]()
![]()
W czerwcu 2008r otrzymaliśmy miano :
Aukcje Ebay

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Klientów kupujących na naszych aukcjach Ebay
Porównywarki Cen

Płatność przy odbiorze
Za zamówione produkty zapłacisz dopiero po otrzymaniu przesyłki (opcjonalnie). Dodatkowo Nasza firma posiada podpisane umowy z pocztą i kurierem na dostawę paczek do Państwa. Istnieje możliwość zapłaty za przesyłkę po sprawdzeniu zawartości (usługa Poczty Polskiej).
Bezpiecznie płatności kartą kredytową i inne
Gwarancja zwrotu produktu
Wystarczy kontakt z właścicielem sklepu : Grzegorz Demus GSM 606 490 618 albo grzegorz@demus.pl
Gwarancja zwrotu produktu
Demus.pl - internetowy sklep z zegarkami oferuje markowe zegarki męskie i damskie.
W ofercie zegarki - Adriatica, Atlantic, Bisset, Casio, Citizen, Claude Bernard, Diesel, Esprit, Fossil, Helios, Hugo Boss, Lorus, Nautica, NODO, ORIENT, Pierre Ricaud, Q&Q, Reebok, Roamer, Seiko, spazio24, Timex
jak również stacje pogody : Oregon Scientific, JVD,
Firma Demus 35-119 Rzeszów, ul. Jana Wiktora 27 , Polska, tel. 606 490 618, email : sklep@demus.pl