2019-05-22

Najciekawsze zegarki kwietnia 2019

TommyXZendaya

Zendaya to nowa modelka Tommy Hilfiger promująca różnorodność. Inspiracja latami 70 przyniosła efekty w postaci pastelowych barw i ich oryginalnych połączeń. Lekkie, kobiecie wzory, wyróżniające wzmożoną wrażliwość na bodźce zmysłowe i sensualne.

Zendaya

Limitowana Zendaya

Pacific Beach

Na półkach pojawiły się kolejne modele Nautica, które nas zauroczyły. Ta słynna marka żeglarska zawsze produkowała trwałe zegarki, dobrze wykonane i obrobione materiały. Wizualnie zegarki są mocne i wyraziste, bardzo czytelne.

Pacific Beach

Marina

Nowości Casio

MTS-100L to prosty klasyk, który jest ewolucją modelu MTP. Już nie blaszka ale stalówka ze szkłem szafirowym w dobrej cenie. Same zalety i brak wad - szczególnie w tej cenie. Analogicznie jest z modelem LTS-100L, który jest ulepszony podstawowym Casio LTP. Tutaj również zmieniono metal na stal a szkło mineralne na szafirowe. Warty uwagi jest także LA-20WH. Wyróżniliśmy go również za bardzo niską cenę jak na zegarek Casio, ładny różowy kolor, małą wagę i dużą funkcjonalność, przydatną dla wysportowanych dziewczynek.

Podstawowy Casio męski

Podstawowy Casio Damski

Sportowy hit

Nowość Knock Nocky na silikonowych paskach

Knock Nocky na silikonowych paskach to powielenie sprawdzonego rozwiązania w budżetowym rozwiązaniu ;) . Pewną różnicą są dziecięce motywy na tarczach.

Knock

Nocky

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2897 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-05
Nie pierwszy i nie ostatni zakup w DEMUS , towar zgodny z zamówieniem plus szybka dostawa - POLECAM
2024-07-01
Otrzymałam zegar którego wygląd jest odpowiedni z opisem produktu, jestem zadowolona.
pixel