Hönes zegary z kukułką

ilość towarów: 8

Mimo że nowoczesne trendy wnętrzarskie cieszą się dużą popularnością, to wciąż w wielu domach króluje klasyka. Jeśli chcesz uzupełnić swój klasyczny salon, sypialnię bądź gabinet o eleganckie dodatki, postaw na zegary z kukułką Hönes.

Zegary z kukułką Hönes – modny dodatek do wnętrz rustykalnych, vintage i retro

Zegary Hönes to stylowy dodatek do wnętrz retro, vintage i rustykalnych. Bogato rzeźbione czasomierze wyróżniają się nietuzinkowym designem i doskonałą jakością. Oryginalne modele są niezmiennie od kilkudziesięciu lat produkowane w malowniczym Schwarzwaldzie w Niemczech. Wyróżniają się nie tylko stylowym wyglądem i ręcznie wykonywanymi w drewnie obudowami, ale również niezawodnością i funkcjonalnością. Są wyposażone w tradycyjne mechanizmy zegarowe 1- albo 8-dniowe, napędzane ciężarem wagowym obciążników.

Dźwięk kukułki rozlega się o pełnej godzinie – wówczas wybija aktualną liczbę godzin, a także w każdej połowie godziny (wpół do) – wtedy rozlega się jeden dźwięk. Zegary z kukułką Hönes posiadają wyłącznik dźwięku, co pozwala w razie potrzeby wyłączyć kurant, np. na noc.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2575 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-28
Super
2023-11-27
Super profesjonalna obsługa. Bardzo miła Pani i przy tym mega znawca tematu. Gratuluje pracowników.
pixel