Kalkulatory

ilość towarów: 45

Kalkulator to urządzenie, bez którego nie można się obejść podczas nauki czy pracy. Kalkulatory, które można mieć pod ręką na biurku czy na szkolnej ławce są zdecydowanie bardziej wygodne w użytkowaniu, niż telefon komórkowy. Zaprojektowane z myślą o maksymalnej ergonomii każdego działania, pozwalają sprawnie i szybko dokonać obliczeń. Nawet tych najbardziej skomplikowanych, bo wśród kalkulatorów w sklepie Demus znajdziesz również kalkulator naukowy.

Takie urządzenie zdecydowanie usprawni proces wykonywania różnego rodzaju działań dzięki wielu różnorodnym funkcjom, również trygonometrycznym, logarytmicznym, wykładniczym dowolnej potęgi czy dzięki możliwości liczenia odwrotności. Kalkulator zaawansowany pozwala przełączać się między systemem dwójkowym, ósemkowym, dziesiętnym i szesnastkowym, ale też może obsłużyć funkcję wyświetlenia w notacji wykładniczej. Bardziej skomplikowane urządzenia tego typu poza wykonywaniem zaawansowanych obliczeń są w stanie także nakreślić obraz graficzny funkcji, a także wyrysować macierze. To świetny sposób na to, żeby pokochać matematykę i lepiej ją zrozumieć albo po prostu skrócić czas spędzony w pracy na ustalaniu konkretnego wyniku. Przykładem dobrych urządzeń tego rodzaju są kalkulatory naukowe Vector, które kupisz u nas w najlepszej cenie.

Wśród naszych kalkulatorów Citizen czy Casio odkryjesz też szeroki wachlarz kalkulatorów biurowych, również w kieszonkowej wersji, na przykład ze stylową klapką, chroniącą klawiaturę. Takie urządzenia można mieć zawsze pod ręką - w sklepie, biurze czy w domowym gabinecie. Wiele z nich zachwyci estetów swoim nietuzinkowym wyglądem, na przykład modnymi kolorami czy ich ciekawymi połączeniami. Czytelne wyświetlacze LCD ułatwiają odczytywanie wyników bez wysiłku.

Od designerskich kalkulatorów w sam raz na prezent dla zapalonego miłośnika arytmetyki aż po duże i wygodne kalkulatory zaawansowane - w naszej ofercie nie zabraknie urządzenia, którego potrzebujesz na co dzień!

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2739 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-29
Towar sprawny, taki jak chciałem. Bardzo dobrze zapakowany.
2024-02-25
Wszystko jak należy
pixel