Vostok Europe Anchar

ilość towarów: 12

Vostok Europe to marka, która obecnie produkuje zegarki na terenie Litwy, dokładnie w Wilnie. W latach 40. Rozpoczęła produkcję czasomierzy na potrzeby żołnierzy ZSRR. Lekkie, wytrzymałe i ciekawie zaprojektowane chronometry zegarki spodobały się również miłośnikom zegarków w cywilu, którzy kupują je chętnie do dziś. Obecnie zegarek Vostok Europe, noszony z dumą na nadgarstku stanowi kwintesencję dobrego gustu i znajomości trendów. Każda z kolekcji litewskiej marki nazwana została z myślą o innym historycznym osiągnięciu ZSRR.

Nazwa linii Vostok Europe Anchar nawiązuje do najszybszego na świecie okrętu podwodnego, radzieckiego K-162 Anchar, który osiągnął rekordową prędkość 44,7 węzłów czyli ponad 82 km na godzinę) podczas testów w latach 70. XX wieku. Anchar służył sowieckiej marynarce podczas zimnej wojny i do dziś utrzymuje rekord prędkości. Zegarki męskie Vostok Europe Anchar to urządzenia, które również imponują. Swoją jakością, wytrzymałością i precyzją w niczym nie ustępują czasomierzom produkowanym w ojczyźnie zegarmistrzów, czyli Szwajcarii. Zegarki posiadają mechanizm automatyczny lub kwarcowy, mają wytrzymałą stalową kopertę oraz paski z solidnej skóry naturalnej lub tworzywa. Szkiełko mineralne zastosowane w zegarkach Vostok Europe Anchar chronią konstrukcję przed uderzeniami, a jednocześnie zapewnia lekkość. Kolekcję Vostok Europe Anchar charakteryzuje też ciekawe wzornictwo, wyróżniające się na tle innych. Interesujące połączenia kolorów, nowocześnie zaprojektowane tarcze wskazówkowe z indeksami bądź tradycyjnym cyferblatem z pewnością znajdą swoich miłośników. Na uwagę zasługują zwłaszcza ciekawie zastosowane szczegóły, na przykład połączenie dominującej czerni z czerwonymi akcentami, jak w modelu Vostok Anchar NH35A-5105141 czy kontrastowe przeszycia paska w modelu Vostok Europe Anchar NH35A-510C530.

Jeśli szukasz dodatku, który wygląda nowocześnie pomimo tego, że jest osadzony w historii, zegarki Vostok Europe z linii Vostok Europe Anchar to strzał w dziesiątkę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2739 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-29
szybka i sprawna realizacja
2024-02-27
Zakup wymarzonego zegarka VOSTOK odbyło się błyskawicznie, towar oryginalnie zapakowany z metką z najlepszą ceną na rynku. Na pewno wrócę do DEMUS przy zakupie następnego zegarka. POLECAM!
pixel