Kalkulatory naukowe Vector

ilość towarów: 3

Na biurku pilnego ucznia, oddanego studenta czy pracownika naukowego nie może zabraknąć tak nieocenionej pomocy, jak kalkulator naukowy Vector. To urządzenie, które pozwala na znacznie więcej, niż proste rachunki arytmetyczne, takie jak dodawanie czy odejmowanie. Kalkulatory naukowe marki Vector to zaawansowane technologicznie gadżety, które pozwalają obliczać funkcje matematyczne, umożliwiając pracę w systemie dziesiętnym, dwójkowym, ósemkowym i szesnastkowym. Wyposażone są w klawisze nawiasów, silni, potęg, funkcji logarytmicznych i trygonometrycznych, posiadają też funkcję zaokrąglania ułamków. To wszystko, czego potrzeba, żeby wyniki pracy były najbardziej zadowalające, a ona sama - łatwa i przyjemna.

Kalkulatory Vector zasilane są bateriami, które można bez problemu wymienić na nowe. Ilość cyfr na wyświetlaczu wynosi 10 lub 12, w zależności od modelu. Odpowiednio zaprojektowany układ klawiszy oraz czytelny wyświetlacz LCD znacznie ułatwiają wszelkie prace na kalkulatorze. Uniwersalna, stonowana kolorystyka pasuje do każdego charakteru wnętrza i nie rozprasza uwagi.

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, z którego wyprodukowana jest obudowa tego urządzenia, gwarantują zadowolenie z użytkowania nawet po długim czasie. Niezawodny i z klasą - kalkulator naukowy Vector może być genialnym pomysłem na prezent dla każdego, kto nie wyobraża sobie życia bez cyfr i działań matematycznych. Postaw na jakość i już nigdy nie myl się w swoich obliczeniach!

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2732 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-26
SUPER POLECAM!!!!!!
2024-02-24
Szybka przesyłka, produkt zgodny z opisem i zdjęciem. Dziękuję.
pixel