2019-09-02

Ratujesz niedźwiedzie polarne kupując Bering Charity

Fascynacja Arktyką

Marka Bering od początku swojego istnienia czerpała inspiracje z arktycznego piękna. Zafascynowanie biegunem północnym wykorzystano przy opracowywaniu wzorów zegarków. Arktyka kojarzy się nam z prostym, niezmiennym krajobrazem wypełnionym lodem i śniegiem, oraz monochromatyczna kolorystyką zimy. Ozdobne elementy typu diament są umieszczane na tarczach w minimalistyczny sposób, podobnie jak występowanie niedźwiedzi w mroźnym klimacie północy. Tarcze w wielu modelach Beringa przypominają tafle lodu z jednym lub kilkoma małymi punkcikami na horyzoncie, niczym pingwiny na kole podbiegunowym. Bardzo sugestywna w wyglądzie jest również masa perłowa na tarczach zegarków, której kształt kojarzy się ze wstęgami śniegu niesionymi przez wiatr podczas zamieci. Firma Bering wykorzystując piękno natury, sama chcę dać jej coś od siebie. Obecnie populacja niedźwiedzi polarnych gwałtownie spada i jest zagrożona wyginięciem. Aby móc dalej inspirować się Arktyką, Bering postanowił zaangażować się w jej ratowanie poprzez fundację “Polar Bears International”. Z każdego zakupionego zegarka z kolekcji Bering Charity 15$ zostanie przekazane na ochronę niedźwiedzi polarnych przed wyginięciem.

Inspiracja Arktyką

Pomoc misiom polarnym

Time to care

Kolekcja Charity wyróżnia się czerwonym kolorem, który jest często wykorzystywany w limitowanych edycjach różnych produktów, w celu zwrócenia uwagi. W jej skład wchodzą dwa modele w dwóch rozmiarach, czyli razem cała grupa liczy cztery zegarki damskie. Model 13338 i 13326 mają złote koperty i czerwone tarcze. 11435 i 11429 wyróżniają czarne ceramiczne koperty z kontrastującymi czerwonymi wskazówkami. Wszystkie zegarki są na czerwonych meshowych bransoletkach. Na dekielkach wygrawerowano niedźwiedzia z napisami “time to care” i “limited edition”. Zegarki posiadają oczywiście szkła szafirowe, które się nie rysują i klasę wodoszczelności WR50.

Kupując zegarek Bering Charity wspierasz biosferę i ratujesz nasza planetę.

Charity

grawer

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2739 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-28
Profesjonalny sprzedawca.
2024-02-27
Zakup wymarzonego zegarka VOSTOK odbyło się błyskawicznie, towar oryginalnie zapakowany z metką z najlepszą ceną na rynku. Na pewno wrócę do DEMUS przy zakupie następnego zegarka. POLECAM!
pixel