2022-03-10

Złoty zegarek Atlantic Seagold pr.585 w eleganckim zestawie

Seagold to wyjątkowa kolekcja szwajcarskiej marki, w skład której wchodzą tylko złote zegarki Atlantic. Mając na myśli złoty zegarek męski, nie bierzemy pod uwagę pozłacanych tylko te posiadające jubilerską próbę. Limitowany produkt biżuteryjny posiadający piękny kolor złota. Nie jest ono bardzo żółte, bardziej delikatny odcień.

Profil koperty jest zaokrąglony, gładki z biżuteryjnym połyskiem. Średnica jego koperty to idealne 40 mm. To nie jest dużo ani mało, uniwersalny rozmiar. Łatwo schować go pod mankiet koszuli.

złoty zegarek męski

złoty zegarek męski

Atlantic Seagold ze złota

Seagold Atlantic posiada próbę złotą 58514 karatów, czyli 58,5% to czyste złoto. Jest to najlepszy wybór i kompromis z uwagi na trwałość i praktyczne zastosowanie. Złoto jest miękkim materiałem, dlatego wyższa próba w zegarku naraziłaby go na liczne zarysowania. Pamiętacie filmowe kadry w starych westernach, gdzie bohater sprawdza prawdziwość złota, nadgryzając je? Czyste złoto jest miękkie, a rysy na biżuteryjnym zegarku są niedopuszczalne. Trzeba wziąć pod uwagę to, że zegarek narażony np. na szuranie po blacie biurka podczas pracy. Dlatego zegarki mają próbę 585.

zegarek męski

Szwajcarski mechanizm Swiss

96740.65.35 pracuje na mechanizmie Swiss Sellita SW261-1. To znana i sprawdzona wersja mechanicznego werku szwajcarskiego. Ściślej jest to samonakręcający się automat. Jak jesteśmy już przy technikaliach to trzeba wspomnieć o szafirowym szkle. Od zegarka w tej cenie należy wymagać odporności na zarysowania szkła, które właśnie szafir gwarantuje.

Złoty zegarek męski sprzedawany w zestawie z dodatkowym paskiem skórzanym w kolorze brązowym. Uzupełniający pasek ma mniej formalny charakter. Wykonany z grubej skóry o bardziej surowym wyglądzie. Podstawowy pasek jest w czarnym kolorze. Produkty opakowane w eleganckie, drewniane etui.

Złoty Atlantic

Złoty zegarek męska biżuteria

Nasz złoty zegarek ma piękny numer limitacji 78, który został wygrawerowany na dekielku zegarka. Wszystkich wyprodukowanych modeli jest zaledwie 188 sztuk na cały świat. Siedemdziesiąt osiem to dobra cyfra urodzinowa. Klasyczny zegarek na rękę doskonały dla starszego pana. Dla osoby, która dorobiła się statusu, renomy i zasłużyła na złoty zegarek.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2735 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Zakup wymarzonego zegarka VOSTOK odbyło się błyskawicznie, towar oryginalnie zapakowany z metką z najlepszą ceną na rynku. Na pewno wrócę do DEMUS przy zakupie następnego zegarka. POLECAM!
2024-02-26
ok
pixel