Co mówi o Tobie Twój zegarek — część 1

2019-01-30

Wbrew pozorom nasze zegarki nie tylko stoją na straży punktualności, ale potrafią zdradzić wiele szczegółów dotyczących naszego charakteru, stylu bądź osobowości.

Pokaż mi swój zegarek, a powiem Ci kim jesteś…

Parafraza popularnego powiedzenia idealnie określa zegarek, jako jedno z najważniejszych akcesoriów w naszym życiu. To w końcu on kontroluje nasz dobowy rytm, bo sięgamy po niego, lub chociaż spoglądamy, zaraz po przebudzeniu, a zdejmujemy na moment przed zaśnięciem. Najprostszym rozwiązaniem byłoby skojarzenie go ze statusem majątkowym, jednak ta myśl jest zbyt oczywista.

Najprostsze wzory, na skórzanym pasku, o wyrafinowanej tarczy to niemal synonim dla eleganckich, statecznych ludzi. Dopasowane wespół z nim dodatki stwarzają wizerunek poważnego człowieka, który zdecydowanie zna się na rzeczy, jednak nie pokusi się o nietaktowne zachowania. Spinki dobrane do koloru koperty i klamry paska, barwa paska opinającego nasze biodra oraz nadgarstek czyni wizerunek na tyle kontrolowanym, że uzupełniający go zegarek Atlantic bez wątpienia sprawi wrażenie, iż mamy przed sobą statecznego mężczyznę.

Im większa tarcza…

… tym większa pewności siebie? Być może jest w tym nieco więcej niż źdźbło prawdy, ponieważ zegarki tego typu przykuwają uwagę. Łatwo jest więc zestawić to z umiłowaniem do bywania w centrum zainteresowania osoby noszącej ów egzemplarz. Ciężko zaprzeczać temu sformułowaniu, ponieważ spoglądając, chociażby, na zegarek Vostok natychmiast widzimy odważnego mężczyznę, który świetnie odnajduje się w każdym otoczeniu, a towarzyskie wyzwania nie są dla niego wysiłkiem.

zegarek z dużą tarczą

Feeria barw czterech pór roku

Kolorowe zegarki to ukłon w stronę natchnionych pasjonatów, którzy nie popadają w przesadny konserwatyzm, doceniają nieskrępowany sposób bycia oraz pozwalają sobie na szaleństwo w każdym momencie życia. Nie jest to jednoznaczne z byciem lekkoduchem, ale z pewnością bliżej im do niebieskich ptaków, niż szarych myszek. Co innego, gdy takim dodatkiem próbujemy przełamać styl, jednak nie jest to już efekt naszego usposobienia, a celowy zabieg wykreowania wizerunku. Dwukolorowe parciane paski, błękitne ze skóry czy czerwone z tworzywa z szerokiej oferty zegarków Lorus sprawią, że z pewnością zostanie doceniona nasza ułańska fantazja, a przynajmniej niebanalny styl.

elegancki zegarek na nadgarstku

Nie szata zdobi człowieka

To samo można powiedzieć o zegarku. Bo czym innym jest wpasowanie się w okazję, czym innym założenie złotego zegarka zamiast biżuterii, a czym innym jest noszenie go na co dzień w sposób, który jest zupełnie nieodczuwalny, ponieważ jest integralną częścią naszej osoby.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2590 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-04
Zamówienie zrealizowane bezproblemowo. Dziękuję
2023-12-04
Zamówiony produkt miał być u mnie w środę.Ake były jakieś zawirowania na przeładunku jak się dowiedziałam telefonicznie po rozmowie ze sklepem. W końcu dotarł do mnie w piątek.Dobrze zapakowany z gwarancją w środku. Z kurierem był kontakt.Wiec wszystko ok.Produkt bardzo ładny zgodny z zamówieniem.
pixel