Porady eksperta

Rajdy samochodowe a zegarki
Wyścigi samochodowe i zegarki, to kombinacja uwielbiana przez wielu mężczyzn (chociaż i panie również) i prędzej czy później musiało dojść do zapalenia zielonego światła dla połączenia tych dwóch dziedzin. Jak się okazało, współpraca ta przyniosła wielkie korzyści dla każdej ze stron.
Czytaj więcej
Masa perłowa w zegarkach

Perły są jednym z najbardziej kobiecych dodatków, a ich obecność w naszyjnikach nie tylko podkreśla smukłą szyję, ale dodaje klasy i elegancji poprzez swój tradycyjny charakter. Kiedyś kojarzone były głównie z konserwatywną biżuterią pierwszych dam, a dziś korzysta się z nich m.in. do produkcji tarcz zegarków, które szturmem podbijają rynek i stają się najmodniejszym zwieńczeniem stylizacji każdej kobiety. 

Czytaj więcej
Ekologiczne zegarki

W 2019r jeszcze większe znaczenie zyska ekologia i troska o naszą zieloną planetę. Zaczyna się zwracać większą uwagę na to co kupujemy. Wiele osób świadomie wybiera produkty jak najbardziej ekologiczne.

Można wyróżnić kilka grup zegarków, które w różnym stopniu są ekologiczne.

Czytaj więcej
Co mówi o Tobie Twój zegarek — część 2

Zegarek jak zacznie mówić, to nie może skończyć… Tak wiele cech potrafi zdradzić o człowieku. Tym razem pod lupę weźmiemy płeć piękną. W końcu niebawem obchodzić będziemy dzień kobiet. Może zainspirujemy któregoś z panów do podarowania zegarka, który jak żaden inny odzwierciedlać będzie charakter jego damy?

Czytaj więcej
Historia pewnej marki — Wostok

Za kolebkę zegarków najczęściej przyjmuje się Szwajcarię, jednak Japończycy są wymieniani równie często, jako ci, którzy wnieśli najwięcej w rozwój sztuki zegarmistrzowskiej. Jednak dużym niedopowiedzeniem byłoby przeniesienie całych zasług tylko dla tych dwóch krajów, bo konkurencja na europejskim i azjatyckim rynku rozwija się w tej dziedzinie bardzo prężnie, a nasi wschodni sąsiedzi również dorzucili swoją cegiełkę w rozwój zegarmistrzostwa, słynąc już nie tylko z niskich temperatur, matrioszek i kawioru. Mowa o rosyjskiej/radzieckiej marce zegarków Wostok.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2896 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-01
Otrzymałam zegar którego wygląd jest odpowiedni z opisem produktu, jestem zadowolona.
2024-06-26
Wszystko ok w razie niezgodności produktu z opisem obsługa udziela informacji na ten temat przed wysłaniem przesyłki, jestem zadowolony z zakupu :) Polecam.
pixel