2024-01-09

Odsłona nowej kolekcji „Systema Periodicum” marki Vostok Europe

Systema Periodicum Vostok Europe

„Systema Periodicum” inspirowana układem okresowym pierwiastków

„Systema Periodicum” to unikalna kolekcja, która czerpie inspirację z układu okresowego pierwiastków. Każdy element tej kolekcji jest opisany na odwrocie koperty, wraz z odpowiadającą mu komórką z tabeli oraz symbolem. Jest to nie tylko hołd dla dziedzictwa naukowego, ale także synteza elegancji i intelektualności. Ta wyjątkowa kolekcja pokazuje nam połączenie sztuki i podstawowych elementów, które kształtują nasze rozumienie świata fizycznego.

Dzięki „Systema Periodicum” możemy zgłębiać tajemnice pierwiastków chemicznych w sposób niezwykle atrakcyjny i intrygujący. Każda koperta jest jak małe dzieło sztuki, które otwiera przed nami drzwi do fascynującego świata nauki.

Niech ta unikalna kolekcja stanie się Twoim przewodnikiem po światowej klasy badaniach naukowych i odkryciach chemicznych. Zainspiruj się pięknem i głębią „Systema Periodicum” oraz poszerz swoją wiedzę na temat pierwiastków chemicznych.

Vostok Europe Bullhead

Vostok Europe Chronograph

Rozpocznij swoją przygodę z „Systema Periodicum” już teraz i odkryj fascynujący świat chemii, który wpływa na każdy aspekt naszego życia!

Vostok Europe w stylu Bullhead

Vostok Europe w stylu Bullhead to wyjątkowa kolekcja zegarków, które połączają klasyczny design z nowoczesnymi technologiami. Inspiracją dla tej linii było kultowe wzornictwo chronografu Bullhead, który zdobył popularność w latach 70.

Zegarki Vostok Europe w stylu Bullhead charakteryzują się nietypowym układem tarczy, gdzie koronka znajduje się na górze koperty na godzinie 12, a przyciski start/stop i reset są umieszczone symetrycznie po obu stronach. To sprawia, że czasomierze zyskują niepowtarzalny wygląd i rzucają się w oczy. Koperta przypomina ręczny stoper.

Zegarki Vostok Europe w stylu Bullhead są nie tylko doskonałymi narzędziami do mierzenia czasu, ale również wyrazem osobistego stylu i klasy. To idealny wybór dla osób poszukujących unikatowych i nietuzinkowych akcesoriów, które podkreślą ich indywidualność.

Vostok Europe Bullhead

Kolorystyka każdego modelu odzwierciedla wygląd pierwiastka w zwykłym środowisku

Wszystkie wersje kolorystyczne Systema Periodicum.

HYDROGEN (H) VK67-650A720 – wykonany w kolorze niebieskim. Ten pierwiastek chemiczny jest najbardziej obfity we Wszechświecie i jest niezbędnym składnikiem wody – H2O.

Systema Periodicum

Vostok Europe Hydrygen

BORON (B)VK67-650E721 – czyste kryształy tego twardego materiału są czarne. W naturze występuje w połączeniu z tlenem i innymi naturalnymi pierwiastkami, tworząc kilka różnych związków zwanych boranami.

Vostok Europe Boron

Vostok Europe Boron

OXYGEN (O)VK67-650A722 – bezbarwny i bezwonny gaz, jest niezwykle ważnym składnikiem atmosfery (około 21%) i niezbędny do życia na Ziemi. Zwykle kojarzony z kolorem białym.

Vostok Europe Oxygen

Zegarek Vostok Europe

NEON (Ne) – VK67-650A723 – gaz szlachetny (o bardzo niskiej reaktywności chemicznej), który jasno świeci na kolor pomarańczowo-czerwony w polu elektrycznym.

Vostok Europe Neon

Vostok Europe Neon

PHOSPHORUS (P) – VK67-650E724 - wysoce reaktywny pierwiastek, który nigdy nie występuje w stanie wolnym na Ziemi. Istnieje w różnych kolorach w środowisku, ale najczęściej występuje w kolorach białym i czerwonym.

Vostok Europe Phosphorus

Vostok Europe Phosphorus

SULFUR (S) – VK67-650E725 – jasnożółty stały kryształ (w normalnych warunkach) może być znaleziony w stanie czystym w pobliżu gorących źródeł i regionów wulkanicznych w wielu częściach świata. Siarka była znana już w starożytności, wspominana za jej zastosowania w starożytnej Grecji, Chinach i starożytnym Egipcie.

Jeśli szukasz zegarka o niebanalnym designie i najwyższej jakości wykonania, to kolekcja Vostok Europe w stylu Bullhead spełni Twoje oczekiwania. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś i ciesz się tym niepowtarzalnym czasomierzem na swoim nadgarstku.

Vostok Europe Sulfur

Vostok Europe Sulfur

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2721 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-22
Wszystko szybko i sprawnie, wcześniej robiłem zwrot, który też był bezproblemowy i szybki. Polecam z czystym sumieniem
2024-02-21
Super zegar
pixel