2021-07-06

Zegarki miesiąca – czerwiec 2021

Prezentujemy trzy czasomierze w tym ciepłym miesiącu, które nam się spodobały lub nas zaskoczyły. Tym razem wybraliśmy same zegarki męskie.

Roamer Daydate

Powiedzieć, że ten Roamer jest mocno inspirowany Rolexem Day-Date to jakby nic nie powiedzieć. Roamer bardzo dokładnie odtworzył ten legendarny zegarek, zmieniając zaledwie indeksy na tarczy, bez kamieni szlachetnych, nie uwzględniając napisów i loga – co oczywiste. Najbardziej efektownymi niuansami konstrukcji jest charakterystyczny pierścień w kształcie koła zębatego. Drugim elementem jest kształt ogniw, które swoim kształtem zapewnia giętkość bransolety i oferuję dużą wygodę. DayDate wyróżnia przede wszystkim półkoliste okienko datownika z dniem tygodnia na górze cyferblatu. Dzień miesiąca znajduje się na godzinie 3 pod lupką powiększającą. Szwajcarska marka zastosowała automatyczny mechanizm z dokręceniem. Bransoleta oczywiście jest stalowa, dlatego cena jest dużo niższa niż w przypadku Rolex. Świetna budżetowa wersja drogiego zegarka, na który mogą pozwolić sobie tylko nieliczni. Wzór, za którym stoi legendarny prestiż jest teraz dostępny dla większej grupy pasjonatów zegarków.

Roamer Daydate

Seiko 5 NARUTO & BORUTO-SHIKAMARU

Projekt inspirowany Shikamaru, który pochodzi z tej samej wioski i walczy u boku Naruto. Naruto to oczywiście popularna japońska manga. Seiko w swoich limitach często odwołuje się do japońskiej popkultury. Takie współprace między markami są dobrze przyjmowane przez fanów i poszerzają kręgi odbiorców. Zegarek ma ciekawą tarczę ze stylowymi indeksami. Szara tarcza odpowiada kolorowi ubrania Shikamaru. Symbole na bezelu są identyczne z tymi na kolczykach bohatera. Koperta założona jest na nylonowym pasku NATO. Zegarek zapakowany jest w ładny box wystylizowany na zwój papirusu Chunin Exams.

zegarki miesiąca

Naruto

Timberland Colchester

Zegarek kwarcowy stylizowany na automat. Model TBL.TDWJA2000903 łączy dokładność mechanizmu bateryjnego ze stylem mechanika. Timberland proponuje modny oraz efektowny zegarek dla mężczyzn. Jeden z oryginalniejszych modeli w tym miesiącu.

Timberland Colchester

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2739 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-26
SUPER POLECAM!!!!!!
2024-02-26
ok
pixel