2021-09-06

Zegarki miesiąca sierpnia 2021

Vostok Europe Lunokhod 2 NH35A-620C633

Łunochod był księżycowym radzieckim pojazdem, który dwukrotnie badał ziemie na naszym naturalnym satelicie. W Polsce był również znany, o ile nie bardziej zyskał sławę dzięki zabawce, będące miniaturką Lunokhoda. Elektryczny pojazd był eksportowym hitem eksportowym do PRL. Łazik potrafił jeździć w różne strony i świecić. Na tamte smutne i szare czasy to był bajer.

Seria Vostok Lunokhod również upamiętnia ten sympatyczny i ładny łazik w postaci zegarka. Wyjątkowa linia tej wskrzeszonej radzieckiej marki, z wyrazistym designem, bardzo wysoką wodoszczelnością i odpornością na korozję. Podświetlenie zegarka nie jak na żarówkę w zabawce, ale Gaseous Tritium Light Sources – gazowo-trytowe.

Wybrany przez nas model wyróżnia się pięknym odcieniem zieleni.

Vostok Lunokhod 2

Balticus Anglerfish – Żabnica

Bardzo udany projekt polskiej firmy zegarkowej. Charakterystyczna z szorstkiej urody i słynąca z delikatnego mięsa morska ryba żabnica była inspiracją przy tworzeniu nowego wzoru Balticus. Na deklu zegarka widzimy świetnie wygrawerowaną żabnicę. Tarcza zegarka Anglerfish ma fakturę fal morza, nawiązująca oczywiście do ryb jak i pochodzenia firmy Balticus. Profil koperty ma styl klasycznego divera.

Zegarek sprzedawany jest w zestawie z poliuretanowym, pomarańczowym paskiem oraz szwajcarskim scyzorykiem.

Balticus Żabnica

Balticus Żabnica

Roamer Lady Mermaid

Ciekawy zegarek z rotorem na tarczy. Rotor jest elementem ozdobnym, Roamer 600857 47 15 50 działa na baterie. Niespotykane rozwiązanie, trochę mylące, ale to zegarek dla pań, który ma być efektowny z wyglądu. Rotor na tarczy obraca się wraz z ruchem nadgarstka, cyferblat ciągle zmienia swój wygląd i przyciąga wzrok swoim ruchem.

Co do urody Roamera Lady Mermaid głosy są podzielone. Zegarek został wyróżniony do najciekawszych modeli miesiąca za innowacyjny design.

Roamer Lady Mermaid

Pierre Ricaud SET — dodatkowy pasek w zestawie

Do tego czasu szwajcarska marka Pierre Ricaud nie miała zegarków w zestawach. Zestaw oferuje pasek skórzany z meshową bransoletą w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeden model w dwóch odsłonach będzie uniwersalną koncepcją w garderobie. P22044.1114Q ma prostą tarczę oraz eleganckie mocowanie bransolety do koperty.

Pierre Ricaud SET

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 2728 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-24
Szybka przesyłka, produkt zgodny z opisem i zdjęciem. Dziękuję.
2024-02-21
Perfekcyjni to za mało powiedziane.. Polecam!
pixel